5 fasonów kostiumów kąpielowych, które ukryją brzuszek i fałdki

5 fasonów kostiumów kąpielowych, które ukryją brzuszek i fałdki

Właśnie nadszedł długo wyczekiwany przez każdą Polkę i Polaka czas w roku, w którym mogą się oni oddać wakacyjnemu szaleństwu. Po długich rozważaniach nad wyborem pomiędzy morzem a górami, wielu z nich decydują się na urlop nad wodą. I tu pojawia się problem, w szczególności u kobiet, z zakupem odpowiedniego stroju kąpielowego, w którym zarazem będą się one czuły seksownie i kobieco a niepożądane cechy sylwetki zostaną umiejętnie zakamuflowane. Jaki więc powinny wybrać fasony kostiumów kąpielowych, aby ukryć brzuszek i fałdki? Poniżej przedstawimy państwu pięć najlepszych rozwiązań dla pań o pełniejszych kształtach.

Pomimo tego, iż takim osobom zależy najbardziej na środkowej i dolnej partii ich ciała, nie powinny zapominać o górnej. Takim paniom bowiem zaleca się wybranie biustonosza z wbudowanymi fiszbinami w celu odpowiedniego podtrzymania biustu. Dobrym wyborem są więc góry typu halter czy balkonetka. Odpada natomiast klasyczne trójkątne bikini czy bandeu bikini, czyli opaska na biust.

Gdy już odpowiednio wybierzemy górę kostiumu musimy skupić się na dole. Tu najlepiej zdecydować się na wysoko odcięte figi, które nie tylko maskują niepożądane brzuszek ale także utrzymują go „w ryzach”. Dodatkowo wszelkie wycięcia bo bokach takich majtek wizualnie wydłużają nogi i poprawiają wygląd sylwetki. Natomiast osoby puszyste powinny zrezygnować z nisko wyciętych fig lub z takich z wiązaniem po boku, które niestety sprawia, iż biodra wyglądają na szersze.

Kolejnym polecanym przez nas fasonem jest monokini, czyli strój jednoczęściowy który w całości zakrywa tę newralgiczną cześć ciała. Dodatkowo powinien on mieć fantazyjne marszczenia w okolicy tali czy przeszycia, które skutecznie odwracają wzrok od wszelkich niedoskonałości. Ważnym jest także, aby był to kostium na ramiączkach, gdyż tylko taki będzie w efektywny sposób podtrzymywać pełniejszy biust.

Warto również zwrócić uwagę na wracający do łask popularny w latach 90 strój kąpielowy o nazwie tankini. Kobiety wybierają go głównie z powodu jego funkcjonalności. Łączy on bowiem w sobie wygodę stroju jednoczęściowego z możliwościami jakie daje bikini. Zaletami tego stroju jest także to, iż w doskonały sposób modeluje on sylwetkę i pozwala zakryć te części ciała które nam się nie podobają, a zarazem jest bardzo elegancki, stylowy i odpowiedni dla pań w każdym wieku.

Ostatnim rozwiązaniem, które sprawdzi się u pań z pełniejszymi kształtami jest dobór odpowiedniego koloru stroju kąpielowego. Powinny się one bowiem nie bać fantazyjnej zabawy barwami, wyrazistymi deseniami czy wzorami op-art. Powinny jedynie uważać na łączenie dwóch kontrastujących kolorów i na poziome paski.

Z pewnością stosując się do naszych rad, znajdziecie państwo idealny strój kąpielowy, dzięki któremu długo wyczekiwany urlop będzie jeszcze bardziej udany i przyjemniejszy.

4.2/5 - (ilość ocen: 22)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.