Ciekawe motywy na koszulkach dla kobiet i mężczyzn

koszule na wieszakach

Koszulki to jeden z ulubionych elementów garderoby zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Nawet, jeśli na co dzień – na przykład do pracy – musimy ubierać się w bardziej oficjalny strój, w czasie wolnym chętnie zakładamy luźniejsze koszulki, aby móc poczuć się wygodnie i komfortowo. Dla osób lubiących modę ciekawym rozwiązaniem są koszulki z niebanalnymi motywami. Sprawdzamy, jakie są najpopularniejsze i zawsze w modzie.

Powrót do dzieciństwa

Od lat ogromną popularnością cieszą się koszulki z motywami bajkowymi. Gdy dopiero pojawiały się one w sklepach, większość z nich można było znaleźć na dziale z modą damską, jednak z czasem i koszulki męskie nabrały bajkowych motywów. Każdy z nas w dzieciństwie miał swoje ulubione bajki, które potrafił oglądać całymi godzinami. I choć dziś większość z nich jest już nieco zapomniana, a młode pokolenie gustuje w zupełnie innych bajkach niż my, warto powrócić, choćby mentalnie, do dzieciństwa. W ofercie sklepów mamy do wyboru wiele bajkowych motywów – od najpopularniejszych bajek Disney po takie, które znane są jedynie w wąskim gronie klientów. Bajkowe koszulki można nosić na co dzień, lecz doskonale sprawdzą się również jako przebranie na imprezę tematyczną.

W zgodzie z naturą i historią

Bardzo modnymi koszulkami są takie, które zawierają w swoich nadrukach motywy przyrody. Coraz większa świadomość ekologiczna, a także chęć bycia blisko natury sprawia, że chętnie manifestujemy swoje przywiązanie do środowiska naturalnego. Koszulki mogą mieć motywy zwierzęce bądź też roślinne i są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, choć nie jest tajemnicą, że chętniej wybierane są one przez płeć piękną. Naturalne motywy na koszulkach mają jeszcze jedno, bardzo ważne zadanie. Mają one poniekąd przekonać inne osoby o konieczności dbania o środowisko i jego piękno. Każdy z nas chce przecież żyć w zgodzie z przyrodą, zatem musimy ją wszyscy szanować. Co więcej, koszulki z motywami zwierzęcymi czy też roślinnymi często wykonane są z materiałów biodegradowalnych, co przyczynia się do poprawy kondycji naszej planety. Popularne są również koszulki z motywami historycznymi bądź związane z dawnymi wierzeniami. Przykładem są koszulki słowiańskie, które noszą w szczególności wielbiciele naszej rodzimej tradycji. Tego typu koszulki można zakupić w sklepach internetowych (np. https://slowianskibestiariusz.pl/), rzadziej w stacjonarnych. Koszulki tego typu chętniej noszą mężczyźni, manifestując tym samym swoje pasje, hobby czy zainteresowania.

4.3/5 - (ilość ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.