Dodatki garderoby to bardzo ważny element

Dodatki garderoby to bardzo ważny element

Potrafią wydobyć z naszej stylizacji największe atuty. Są tak zwaną wisienką na torcie i jeśli czasem wydaje nam się, że mimo ubioru czegoś w nim brakuje, to zdecydowanie powinniśmy postawić na jakiś dodatek. Torebki, zegarki, wisiorki czy może pierścionki? Wybór należy tylko i wyłącznie do nas. Dobierzmy je tak, aby nie było ich zbyt dużo a także tak, by wkomponowały się do reszty naszej garderoby. W końcu ich nazwa nie wzięła się znikąd. Stosujmy je więc z umiarem!

1. Torebki kopertówki

Idealne na wesela, urodziny czy komunie. Małe, przyjemne w trzymaniu i mimo pozorów, bardzo dużo zmieszczą. Bez problemu możemy wsadzić do niej telefon, portfel, drobny perfum i inne rzeczy. To zdecydowanie element, który powinna mieć w tym roku każda kobieta, niezależnie od wieku. Takie torebki są bardzo eleganckie i z pewnością zostaną z nami na dłużej. Na pokazach mody dużą popularnością cieszą się bardzo duże kopertówki, jednak my powinniśmy postawić na takie, które zmieszczą się w naszej dłoni. Jeśli jeszcze nie mamy takiej w naszej garderobie, to najwyższy czas udać się do sklepu i kupić chociaż jedną.

2. Złote zegarki

Złoto jest bardzo modne i idealnie pasuje do każdego typu cery. Potrafi podkreślić naszą rękę i idealnie wkomponować się z resztą stylizacji. Zegarki wcale nie muszą być nudne i zwykłe; im bardziej wielki i błyszczący, tym lepiej! Nie musi być wcale tylko do sprawdzania godziny. Spisze się również jako element biżuterii, który z wielką łatwością zastąpić może nam wszelkie bransoletki. Jeśli jeszcze więc nie mamy ani jednego, to najwyższy czas udać się na zakupy. Możemy zamówić je także przez internet, a złoto wcale nie musi być prawdziwe! Wiele stron oferuje zegarki podobne do tych oryginalnych, pozwalając nam na cieszenie się tym wspaniałym elementem garderoby. Idealnie pasuje do przeróżnych outfitów: tych eleganckich, na wszelkie wesela i imprezy, a także do ubierania na co dzień do pracy, szkoły czy do zwykłego wyjścia z naszymi znajomymi. Wyszczuplą także nasze dłonie, więc jeśli mamy kompleks na ich punkcie, zakup takiego zegarka może nam zdecydowanie pomóc.

3. Wielkie kapelusze

To trend zaczerpnięty z poprzednich lat. Projektanci oszaleli na jego punkcie i z wielką chęcią umieszczają go w najnowszych kolekcjach. To element bardzo elegancki, z klasą i w dodatku bardzo wygodny. Pasuje każdemu bez wyjątku, dlatego niezależnie od naszego wieku powinniśmy kupić choć jeden i z przyjemnością zakładać go do wszelkich płaszczy.

4.7/5 - (ilość ocen: 15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.