Jaki modny garnitur warto kupić w 2020 roku?

garnitur

Zastanawiasz się jaki modny garnitur warto kupić? W końcu jest on ozdobą każdego mężczyzny z klasą. Który chce dobrze wypaść przed znajomymi i rodziną.

To zupełnie naturalne. Wśród licznych wzorów oferowanych na rynku warto wybrać najlepszy model, tak, aby reprezentował osobę jak najlepiej, eksponując przy tym jej unikalne cechy wyglądu lub ukrywając pewne niedoskonałości.

Dowiedz się jak dobrać garnitur tak, aby wyglądać olśniewająco w każdych okolicznościach i uniknąć modowych błędów, które postawią Cię w złym świetle. Czas zabłysnąć na weselu, ważnym spotkaniu z szefem i kolacji we dwoje.

Jaki modny garnitur warto kupić? Dobierz go do swojej figury

Panowie o sportowej sylwetce mają zdecydowanie mniejszy problem z doborem dobrze wyglądającego garnituru.

Taliowane modele znakomicie podkreślają walory ich figury. Dla osób o przeciętnej formie fizycznej zaleca się korzystanie z gotowych garniturów, po drobnych poprawkach krawieckich.

Dobierając garnitur warto skupić się na zamaskowaniu ewentualnych niedoskonałości w okolicy pasa. Pionowe linie i ciemne kolory w jednolitych garniturach to zdecydowanie dobry wybór dla panów o masywnych kształtach.

Należy jednak unikać zbyt dużych ubrań, ponieważ efekt może być odwrotny od zamierzonego. Jeśli chodzi o grubość materiału, średnie i cienkie materiały odejmują kilogramów, natomiast grube sprawiają wrażenie ciężkich, co jest polecane panom o szczupłej budowie.

Panowie o dużych gabarytach powinni unikać wąskich klap i krawatów typu śledzik. Osoby o niewielkiej wadze powinny nabrać masy optycznie. Muszą więc zaopatrzyć się w spodnie z niskim stanem, postawić na jasne kolory i poziome pasy albo kratę.

Jeśli chodzi o koszule warto wybierać modele z szeroko rozstawionymi wyłogami i wysoką stójką kołnierza.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie?

Na rynku producenci reklamują wiele modeli, które są modne, jednak nie spełniają wszystkich wymogów jeśli chodzi o sylwetki użytkowników. Często modele dobrze wyglądają tylko na osobach o figurze kulturysty.

Trzeba pamiętać tutaj o tym, że dobranie renomowanej marki to nie wszystko.

Często w zakupie garnituru trzeba przemyśleć walory estetyczne, co nie znaczy, że ekstrawaganckie wzory powinny pójść w zapomnienie. Wręcz przeciwnie, użyte świadomie zrobią piorunujące wrażenie na wszystkich.

Wpis powstał przy współpracy z portalem https://xck.pl/

4.5/5 - (ilość ocen: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.