Jakie torebki są modne – Kopertówki, Kuferek czy Plecak?

Jakie torebki są modne - Kopertówki, Kuferek czy Plecak

Niepozorna torebka może zadecydować o charakterze stylizacji oraz stać się przyczyną modowej wpadki. Wiele kobiet zgodzi się też ze stwierdzeniem, że torebek nigdy za wiele. Dlatego warto dowiedzieć się jakie torebki są modne w 2014 roku, a następnie wybrać się na poszukiwania idealnego modelu.

W bieli i czerni

Rok 2014 to powrót białych torebek w nowoczesnym wydaniu. Wiele sklepów proponuje również bardzo modne w tym roku połączenie bieli i czerni. Co przemawia za torebkami w tych kolorach? Dopasowanie torebki do ubrań jest bardzo trudnym zadaniem, a biel i czerń świetnie pasują do prawie całej palety barw. Warto sięgać po uniwersalne rozwiązania.

Kopertówki w wielu rozmiarach

Bardzo modnym dodatkiem w tym sezonie są tzw. kopertówki. Sklepy już zapełniły się tego rodzaju torebkami we wszelkich możliwych rozmiarach. Modna kobieta śmiało sięgnie po kopertówkę większych rozmiarów bez obaw o efekt groteski – takie torebki to hit tego sezonu. Zgodnie z obowiązującymi trendami nawet nieco większą kopertówkę powinno nosić się w dłoni.

Kuferek zmieści wszystko

To propozycja dla wszystkich pań, które lubią torebki będące w stanie pomieścić sporą ilość niezbędnych rzeczy. Torebka kuferek to powrót do lat 50. i 60. oraz inspiracja torebkami od Prady. Funkcjonalność, wygoda i elegancki charakter to wyznaczniki idealnej torebki nowoczesnej kobiety, a także cechy jednej z najmodniejszych torebek tego roku. Modnie i wygodnie? To możliwe!

Plecak zamiast torebki

Projektanci dodatków w tym roku poszli o jeden krok dalej i postawili na pełną wygodę. Najmodniejsze butiki zapełniły się w tym roku nie tylko torebkami, ale także plecakami. Nie chodzi jednak wcale o sportowy plecak świetnie sprawdzający się na wycieczkach. W tym roku plecak może stać się modnym i eleganckim dodatkiem, zwłaszcza jeśli jest wykonany ze skóry. Nie tylko torebka może pasować do sukienki!

Torebka w wersji neonowej lub metalicznej

Trendy ze świata odzieży przeniknęły również do świata torebek. Najmodniejszym dodatkiem w tym sezonie są torebki w neonowych kolorach lub z metalicznym błyskiem kojarzonym z latami 80. Takie torebki w tym roku sprawdzą się nie tylko w przypadku imprezowych kreacji – to także bardzo modny dodatek do codziennych stylizacji. Każdy outfit nabierze życia i charakteru, jeśli dobierzesz do niego wyrazistą torebkę.

Łańcuszek zamiast paska

Eleganckie torebki w tym roku również zyskały nowy charakter. Do łask powracają torebki z łańcuszkiem zamiast paska, stylizowane na słynne torebki Chanel. Trudno nie zgodzić się z faktem, iż torebka na łańcuszku wygląda o wiele bardziej elegancko i dostojnie niż torebka na pasku!

4.6/5 - (ilość ocen: 21)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.