Kolorowe maskary będą hitem tych wakacji

Kolorowe maskary będą hitem tych wakacji
źródło: ImaxTree/marieclaire

Każda z nas używa kosmetyku do makijażu jakim jest tusz do rzęs. Najczęściej wybieramy te wodoodporne, wydłużające, podkręcające i pogrubiające nasze rzęsy. Tymi cechami najczęściej kierujemy się podczas wyboru kosmetyku. Nie zastanawiamy się nad kolorem maskary. Po prostu sięgamy po taką w kolorze czarnym. Dlaczego? Na pewno z przyzwyczajenia, niewiedzy i braku odwagi do stosowania tuszu w innym kolorze. Jak się okazuje niesłusznie ponieważ kolorowe tusze do rzęs będą hitem tego lata.

Lato to czas nowych wrażeń, eksperymentów, odpoczynku ale i szaleństwa. Często bierzemy wolne w pracy i wyjeżdżamy na urlop. To doskonała okazja żeby zaszaleć. Nie tylko pod względem przezywanych przygód. Warto zaszaleć także w modzie i makijażu. Dlaczego? Ponieważ po powrocie do pracy takiej możliwości niestety nie będzie przez długi czas. Na pewno niejedna kobieta zastanawia się nad sensem używania kolorowego tuszu do rzęs. Przecież wygląda nienaturalnie, nie pasuje kobietom dojrzałym. To tylko dwa z wielu powodów dla których unikamy tego rodzaju kosmetyku. Jednak używanie kolorowego tuszu do rzęs ma wiele zalet. Przede wszystkim to produkt, który świetnie podkreśla i odbija opaleniznę.

Latem większość z nas cieszy się piękną, brązową opalenizną. Stosując kolorowy tusz do rzęs sprawimy, że podkreślimy swój brązowy kolor i staniemy się jeszcze bardziej zauważalne. Dodatkowo z takim tuszem staniemy się bardziej zauważalne nie tylko dla innych kobiet ale i mężczyzn. Kto jak kto ale my kobiety uwielbiamy na sobie męskie spojrzenia a taki tusz na pewno zwiększy ich ilość. Kolorowa maskara podkreśli także ogólny makijaż oka. Latem chętnie wybieramy kolorowe cienie do powiek. Dzięki zastosowaniu tuszu w podobnym odcieniu nasz makijaż uzyska miano stonowanego. Jeśli jednak wybierzemy kolor tuszu, który kontrastuje z kolorem cieni zostaniemy postrzegane jako kobiety odważne, nie bojące się wyzwań. Która z nas nie chciałaby się tak poczuć? Kolorowy tusz do rzęs to idealny pretekst do zabawy makijażem. Dzięki temu przestaniemy się malować w sposób rutynowy i powtarzalny. Będziemy mogły sprawdzić w czym tak naprawdę dobrze wyglądamy i dobrze się czujemy.

Jak widać zalet zastosowania kolorowego tuszu jest całe mnóstwo. Jeśli dodamy do tego, że będzie on hitem tych wakacji, nie pozostaje nam nic innego jak jego użycie i cieszenie się letnimi chwilami. Dzięki kolorowemu tuszu na pewno będą one niezapomniane, oryginalne i pełne wrażeń ( a każda z nas przecież marzy o takich chwilach i wakacjach).

4.7/5 - (ilość ocen: 18)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.