Lakiery do paznokci i do karoserii od Renault, czyli współczesna kobieta w wielkim mieście.

Kobiety za kółkami aut przemierzają świat wzdłuż i wszerz i nikogo już na szczęście to nie dziwi. Wśród nich często spotyka się zawodowych kierowców rajdowych ścigających się na niebezpiecznych trasach, bizneswoman codziennie pokonujące trasę od szklanego biurowca do domu, ale też i matki – Polki z fotelikami dla swoich pociech na tylnych kanapach. Wszystkie one, choć tak różne, są mimo wszystko bardzo podobne. I właśnie potrzebom ich wszystkich wychodzi naprzeciw francuska marka Renault, wypuszczając na rynek lakiery do paznokci w kilku topowych kolorach, będące jednocześnie lakierami do karoserii.

Sprytne rozwiązanie od Renault.

Ten nietypowy pomysł kierowany właśnie do kobiet, właścicielek modelu Twingo, daje im do ręki sprytne rozwiązanie, łącząc przyjemne z pożytecznym. Producent zapewnia, że każda rysa na karoserii auta znika momentalnie za pociągnięciem pędzelka od lakieru i cała operacja jest tak prosta i przyjemna jak malowanie paznokci. Po rysie ślad znika, więc kobieta ma teraz chwilę dla siebie i może pomalować tym razem swoje paznokcie, które pięknie topią się w modnych kolorach, niczym dawna rysa na jej samochodzie. Żadna podbramkowa sytuacja przy parkowaniu takiej kobiecie nie straszna! Ten lakier niczym tajna broń w ręku właścicielek samochodów marki Renault, zwłaszcza jeśli często poruszają się po dużych aglomeracjach, gdzie siłą rzeczy nie trudno o rysę na drzwiach.

Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Lakier ten, stworzony we współ z firmą kosmetyczną De Blangy, to wydatek rzędu niespełna 9 euro za buteleczkę, do tego kolory oczywiście dostosowane do kolorystyki samochodów tego modelu, a zatem pastelowy błękit, czerwony Flamme, czarny Etoile oraz żółty Eclair.
Mimo że sam pomysł stworzenia serii lakierów sygnowanych marką samochodową nie jest pionierski (wcześniej Volvo, Mercedes, Ford), to z pewnością poszerzenie ich funkjconalności 2w1, by służyły nie tylko do manicure, ale i do karoserii – to z pewnością coś nowego.

Trupie czaszki na paznokciach motocyklistek.

Również motocyklistki nie pozostają w tyle, gonią swe koleżanki za kierownicami aut z paznokciami pokrytymi lakierem z efektem skóry oraz doklejoną trupią czaszką, dedykowanym specjalnie dla nich, prosto od brytyjskiej marki Nails Inc of London. Ten specjalny efekt skóry na płytce paznokcia nawiązuje do strojów motocyklictek – skórzanych kurtek i kombinezonów. Produkt dostępny jest w pięciu kolorach, czarnym, burgund, niebieskim, fuksji oraz kremowym. Producent do lakieru dołącza również zestaw ciekawych aplikacji wraz z klejem do ozdabiania paznokci. Zapewne niejedna motocyklistka skusi się na trupią czaszkę na czarnym tle i z pewnością nie przejdzie w tłumie niezauważona. Ciekawe jest też wykończenie samej buteleczki, którą wieńczy skórzana nakrętka. Koszt takiej przyjemności to wydatek niespełna 60 złotych za sztukę.

Artykuł opracowany na podstawie informacji dostępnych w serwisie https://www.motocaina.pl/

4/5 - (ilość ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.