Lato 2017: najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

Lato 2017 najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

Wraz z nadejściem ciepłych miesięcy wzrosło zainteresowanie okularami przeciwsłonecznymi. Ten element garderoby potrafi nadać nam nie tylko elegancji i klasy, lecz także podkreślić inne części ubioru, tworząc z nimi spójną całość. Aktualnie panujące trendy na lato 2017 to przede wszystkim intensywny kolor i wyszukiwany kształt. Niektóre z nich wyglądać mogą niczym dzieła współczesnej sztuki, szokując swoim wykonaniem i pomysłem.

Pierwsze z nich to lustrzane okulary przeciwsłoneczne, które dostać możemy na przykład w ELLE. Przyciągają one wzrok nie tylko swymi wielkimi, odbijającymi szkłami lecz także ciekawym kształtem. W dużej mierze mogą one przypominać nam okulary o rozszerzonej rzeczywistości – czyli najnowszy wynalazek techniki. Jak widać, szlakiem tym podąża również moda. To właśnie te okulary będą w te lato najbardziej rozchwytywane. Popularny model to na przykład MISSONI MI 727- 4 czy Met-Ro 2 Black Orange Mirror. Musimy jednak pamiętać, aby dobrać je do naszego kształtu twarzy, ponieważ nie każdemu może pasować dany typ.

Kolejną parą będą tak zwane okulary ze sztuki współczesnej. Co wyróżnia ten typ? Przede wszystkim wyglądają one niczym dzieła awangardowego artysty. Możemy tutaj dostać najbardziej wyszukany model, bowiem im bardziej będzie odbiegał od rzeczywistości i szokował, tym lepiej. To właśnie główne przesłanie tych okularów wzbudzać zachwyt i ciekawość. Dobrać resztę garderoby do tego typu szkieł będzie stanowić dla nas nie lada wyzwanie, z czym problem mogą mieć nawet najbardziej zaawansowani szafiarze. Jednak to właśnie o zabawę chodzi w modzie i łączenie różnych stylów na raz, dlatego nie warto trzymać się tutaj jakichkolwiek zasad i należy eksperymentować do woli. Popularny model to Le Specs Hey Macarena oraz Miu Miu.

Ostatnim typem okularów są tak zwane multikolorowe szkła. To właśnie kolory rządzą współczesną modą, co z całą pewnością zauważyli projektanci. Możemy dostać oprawki z najróżniejszymi okularami i oprawkami, w najróżniejszych odcieniach świata. Trend ten stał się bardzo popularny w tym roku i będzie utrzymywał się także podczas lata 2017. Kolorowe rzeczy już na zawsze wpisały się w nasze serca i zdają się zagościć tam na bardzo długo. Popularny model to na przykład Carrera Carrerino, które bez problemu znaleźć możemy na niejednej stronie internetowej. Musimy również pamiętać, by nasz zakup posiadał także filrt ochronny przez promieniami UV. Okulary mają być dodatkiem do stylizacji, lecz także elementem chroniącym nasz wzrok. Kierując się panującymi trendami możemy być pewni, że idealnie wpasujemy się w współczesną modę i zachwycimy swoim wyglądem niejedną osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *