Moda na jesień/zimę – dzieci

Moda na jesień zimę - dzieci

W jesienne, dziecięcej modzie w 2014 roku projektanci postawili na połączenie stylu sportowego, który jest bardzo wygodny z romantycznymi motywami w nieco rockowym stylu. Znajdziemy w sklepach kurtki bomberki z dużymi cyferkami, bluzy ze zwężanymi rękawkami oraz sweterki z łatami znajdującymi się na łokciach. Dla dziewczynek modne stały się nadruki z przeróżnymi księżniczkami, wróżkami i wszelkimi błyszczącymi przedmiotami. Obuwie jak i dres również cieszą się bardzo dużą popularnością. W co jednak powinniśmy ubrać nasze dzieci? Oto trendy utrzymujące się obecnie w modzie, które przewidziane są na tegoroczną jesień jak i zimę. Ciepłe ubrania to podstawa tych mroźnych miesięcy.

1. Bomberki

Te urocze kurtki są stosunkowo nowym elementem garderoby. Jeszcze niedawno były prezentowane na pokazach mody dla dorosłych, jednak ze względu na duże zainteresowanie nimi i ciekawy krój, bomberki weszły również do sklepów z odzieżą dla dzieci. To element bardzo stylowy, elegancki i przede wszystkim wygodny. Idealnie nadaje się na zimniejsze, jesienne dni, które są pełne wiatru i niespodziewanego deszczu. To zdecydowany must have dla młodych dzieciaków, który z pewnością podkreśli ich niewinność i urodę. Popularne kolory to na przykład khaki, czerń czy nawet róż.

2. Koszulki z nadrukami

Tak, to właśnie one zyskały tej jesieni największą popularność. Dlaczego? Wszystko dzięki ich prostocie i uniwersalności. Możemy w końcu ubrać nasze dziecko w taką koszulkę dosłownie wszędzie, a dodatkową frajdą, jaką możemy mu sprawić jest kupienie takiej, która zawiera postać z jego ulubione bajki, filmu czy kreskówki. Dziewczynki możemy wyposażyć w księżniczki i wróżki z bajek Disneya, a chłopczyków w elementy kosmosu, w autka bądź w smoki czy dinozaury. Pole do wyboru jest tutaj naprawdę spore. Każdy rodzic powinien zaopatrzyć się w kilka takich par tej jesieni i zimy. Do koszulek takich przyda się również cieplejsza bluza, którą dziecko łatwo narzuci na siebie i stworzy dodatkową warstwę ubrań chroniącą je przed tegorocznym mrozem.

3. Swetry z łatami na łokciach

Sweterki idealnie nadają się w tym roku do ogrzewania. To zdecydowany mus, jeśli chodzi o wszelkie zimniejsze okresy czy nawet letnie dni. Sweterek taki nada się więc na niemal każdą okazję i na pewno zostanie z dzieckiem na dłużej ( póki oczywiście nie urośnie). Idealnie nadaje się również jako codzienny strój do szkoły, na urodzinki czy chociażby na święta. Nie będziemy musieli się już martwić, że dziecku jest za zimno, bowiem sweterek z pewnością je ogrzeje.

4.4/5 - (ilość ocen: 15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.