Moda na zimę w 2022 roku – mężczyźni

Moda na zimę w 2016 roku - mężczyźni

Zima zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nią do sklepów wchodzą nowe kolekcje ubrań dla mężczyzn, które zachwycają swą elegancją i połączeniem sportu w jednym. Co będzie modne tegorocznej zimy? Przede wszystkim trendy, które już kiedyś królowały. Projektanci z chęcią sięgają do przeszłości i to właśnie modą z innych lat inspirują się w ramach nowych kolekcji ubrań. Dominujące kolory to wszelkie szarości, brązy, beże i czerń. W co powinien zaopatrzyć się modny mężczyzna na zimę 2016?

1. Długie szale

Są eleganckie, ciepłe i po prostu ładne. To zdecydowanie ten element garderoby, którego nie może zabraknąć w naszej szafie, jeśli zależy nam na dobrym wyglądzie i dobrej reprezentacji. Idealnie wpasuje się do długich płaszczy sprawiając, że obejrzy się za nami niejedna kobieta. To bardzo elegancki dodatek, który podkreśli resztę naszego ubioru i wydobędzie z niego jak najwięcej atutów. To nieprawda, że takie szale nie pasują każdemu! W modzie liczy się zabawa, dlatego niezależnie od naszego wieku powinniśmy eksperymentować z modą i przede wszystkim szaleć. To pozwoli nam na zrozumienie naszego gustu a nawet poprawienie go. Nasz styl nigdy nie będzie tak ciekawy, jak z dobrym, długim szalem w ciekawej barwie. Zdecydowanie może także podkreślić nasze oczy!

2. Buty za kostkę

Dobre buty to podstawa każdej mroźnej zimy. Zapewniają ciepło i wygodę, kiedy przemierzamy kilka kilometrów w śniegu. Powinniśmy zaopatrzyć się w takie, które sięgają za kostkę. Czemu? Wszystko ze względu na śnieg, który będzie dostawał się do środka naszych butów. Taka ich wielkość z pewnością zapewni nam większą wygodę i swobodę chodzenia. Buty takie powinny być w dodatku bardzo ciepłe, dlatego zaopatrzenie się w takie, które w środku wyłożone są dodatkową warstwą materiału jest bardzo ważne i z pewnością zwiększy nasz komfort.

3. Kolorowe swetry

Swetry to również podstawa ubioru na zimę. Są ciepłe i wygodne. Sklepy oferują nam takie z najróżniejszymi wzorkami a także z ciekawymi nadrukami. To od nas zależy, jaki wybierzemy. Zdecydowanie powinniśmy się w niego zaopatrzyć, jeśli pragniemy jakoś przetrwać te najmroźniejsze miesiące w roku. To element bardzo elegancki i stylowy, w którym zastosowano elegancję połączoną ze sportem w jednym. Idealnie nada się na przeróżne okazje, takie jak urodziny, święta czy inne spotkania w większych gronach znajomych i przyjaciół. Sprawdzi się również jako prezent, który możemy sprawić naszemu ojcu, bratu czy kuzynowi. To strój bardzo uniwersalny i każdy powinien zaopatrzyć się choć w jeden.

4.7/5 - (ilość ocen: 16)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.