Modne dodatki w 2014 roku

Modne dodatki w 2014 roku

Jeśli szukamy dodatków które podkreślą naszą sylwetkę, wydobędą pewne atuty bądź dodają nam nieco uroku, powinniśmy śledzić tegoroczne trendy. Co cieszy się w tym roku największą popularnością? Są to przede wszystkim elementy bardzo kobiece, subtelne, delikatne i kwieciste. Wszelka czerń, szarość czy brąz zostały zdecydowanie zastąpione przez bardziej kolorowe barwy, takie jak róż, pomarańcz, zieleń czy czerwień. Powód? To wesołe, wiosenne kolory przejmują pokazy mody. Nudne barwy przestały już dawno zadowalać kobiety. Zauważyły one prawdopodobnie, że wesoły kolor potrafi dodać nam urody, a szarość ją przyćmić.

1. Zegarki wymiennym paskiem

Sklepy oferują takie z najróżniejszymi widokami w środku. Możemy wybrać naprawdę dowolny element: nasze imię, krajobraz, roślinę bądź jakiś kwiat. Możliwości jest bardzo dużo. Zegarek potrafi nadać naszej ręce ciekawy wygląd i jest idealnym zakończeniem naszej stylizacji. Dobrze dobrany kolor paska idealnie wkomponuje się w resztę naszej garderoby. Jeśli jeszcze nie mamy ani jednego, to najwyższa pora aby udać się na zakupy. Najlepiej, gdy zaopatrzymy się w kilka pasków – będziemy mogli wymieniać je w zależności od koloru reszty naszych ubrań!

2. Małe kapelusze

Ten element wraca na pokazy mody co parę lat, by po pewnym czasie zejść na dalszy plan. Jest niedoceniany i to bardzo niesłusznie, bo przy odpowiednim ubiorze potrafi naprawdę podkreślić czyjąś urodę. To świetny dodatek, który podkreśli nasze plecy, włosy jak i całą figurę! Możliwości jest całkiem sporo, bowiem sklepy oferują nam mnóstwo kolorów, wzorów i najróżniejszych napisów na kapeluszach. Są idealne do wszelkich płaszczy, sweterków jak i zwykłych, codziennych koszulek. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliśmy się w żaden, to najwyższy czas, aby udać się na zakupy.

3. Upinki do włosów

Dobra fryzura to podstawa, jeśli chodzi o dobry wygląd. Tak samo dzieje się w wypadku wszelkich dodatków, które umieszczamy w naszych fryzurach. Upinki z pewnością podkreślą nasze warkocze, koki czy kucyki, jeśli zaopatrzymy się w wszelkiego rodzaju spinki i upinki. Do wyboru mamy najróżniejsze spinki o pięknych wzorach: w kwiaty, liście, sowy czy w inne urocze zwierzęta. To od nas zależy, jaki wzór wybierzemy. Taki dodatek może być używany przez nas codziennie, a także na wszelkiego rodzaju okazje, jak urodziny, grille, chrzciny czy święta. Każda kobieta powinna zaopatrzyć się w takie spinki, o ile jednak długość włosów na to odpowiada. Podkreślą one nasze fryzury i pomogą poczuć nam się o wiele lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *