Najpiękniejsze opakowania perfum

Wybierając perfumy, przede wszystkim zwracamy uwagę na ich zapach i kompozycję aromatów, które zawierają. Jednak na decyzje, które perfumy wybrać bardzo często wpływ mają również flakony, w których są one zamknięte. To, dlatego producenci perfum nie oszczędzają na opakowaniach swoich produktów. Niektóre z nich przypominają miniaturowe dzieła sztuki. Są tak piękne, że bez względu na to, jakie kompozycję zapachową zawierają, chce je mieć w swojej kosmetyczce każda kobieta. Poznaj najpiękniejsze flakony perfum.

Kultowej torebce

Pięknym i niecodziennym flakonem pochwalić mogą się perfumy Marc Jacobs Decadence. Uwodzicielski zapach zamknięty jest w buteleczce stylizowanej na kultową torebkę projektanta. Za projekt flakonu odpowiadał sam Marc Jacobs. Nic więc dziwnego, że dopracowany jest on w każdym detalu. Buteleczka Marc Jacobs Decadence wykonana jest z szafirowego szkła, wykończona wzorem wężowej skóry i spięta złotym łańcuchem. Szafir, złoto, skóra pytona to jak mówił Marc Jacobs jego osobiste talizmany. Z buteleczką perfum Marc Jacobs Decadence bliżej można zapoznać się na https://www.perfumeria.pl/products/marc-jacobs-decadence-woda-perfumowana-spray-50ml.

W dziewczęcym stylu

Kolejny niestandardowy flakon perfum również pochodzi od Marca Jacobsa. Tym razem postawił ona na dziewczęcy i słodki design. Pachnącą malinę, gruszę i piwonię, czyli perfumy Oh Lola! zamknął w jasnoróżowej buteleczce zwieńczonej korkiem, który jest ozdobiony imponującym kwiatem z rozłożystymi płatkami i zielonymi listkami. Całość wygląda niezwykle stylowo, dziewczęco i słodko.

Dla fanów minimalizmu

Piękne flakony to nie tylko te z bogato zdobione, ale również te stawiające na prostotę. Urzekają one swoim minimalizmem i oszczędną formą. Na taki postawiła marka Armani w swojej serii perfum Prive. Ekskluzywne zapachy zostały zamknięte w czarnych flakonach, które zamykane są zatyczkami w kształcie kolorowych kamieni. Gustowne, eleganckie i szykowne, czyli dokładnie takie jak sam zapach od włoskiego domu mody.

Nieskończenie piękne

Na oryginalny flakon zdecydowała się także marka Bulgari. Swoje perfumy Omnia Coral postanowiła zamknąć w minimalistycznym, ale bardzo ciekawym flakonie w kształcie odwróconej ósemki. Jest ona symbolem nieskończoności. Efektowna butelka jest połączeniem dwóch przenikających się pierścieni z wygrawerowaną nazwą marki. W zależności od rodzaju wybranego zapachu, flakon przyjmuje inną barwę. Za projekt tego niezwykłego flakonu odpowiada francuskie studio Pi Design.

Najlepszym przyjacielem kobiety są…?

Kobiety tak samo, jak perfumy uwielbiają diamenty – a gdyby miały możliwość zakupu w jednej cenie dwóch tych rzeczy? Proponuje to The new Baby Phat Fabulosity Eau de Parfum, które zamknięte są w butelce imitującej ogromny diament.

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.