Perfumy idealne na wakacje!

Perfumy idealne na wakacje!

Bez względu na panującą pogodę w tegoroczne lato, dobre perfumy są podstawą. Na jakie powinniśmy postawić w tym roku? Przede wszystkim na zapach, który wniesie nas w wakacyjny, letni klimat. Może być to na przykład lekka woń kwiatów czy zieleni – wybór mamy w tym wypadku naprawdę spory. W słońcu, na którym spędzać będziemy większość naszego czasu, nie powinniśmy używać ciężkich zapachów, a lekkich i przyjemnych. Wymagana jest tutaj subtelność a także pomysłowość – to my mamy czuć się z naszym zapachem wygodnie i kobieco. Powinni być stosowane z umiarem i dodawać nam tajemniczości.

Pierwszym popularnym zapachem są kwiatowe. Łączą w sobie smak malin i jagód oraz wanilii. Czy może być coś przyjemniejszego dla naszych nosów, niż woń przepięknego, letniego zapachu? To właśnie one przykują naszą uwagę i sprawią, że poczujemy się docenione i zauważone. Pozwalają również poczuć się bardzo dziewczęco i choć na chwilę cofnąć się w lata młodości. Sprawią, że wczesne lato z naszych nastoletnich dni powróci z dwojoną siłą a my znów poczujemy się lekkie jak motylek. Dodają nam pewności siebie, dynamiczności oraz elegancji. Co innego bowiem pasuje do kobiety bardziej, niż kolorowe kwiaty? Z takimi zapachami z pewnością poczujemy się jak w ogrodzie pełnym przepięknych roślin i kwiatów, zachwycających swoją barwą.

Kolejnym popularnym zapachem są tak zwane morskie perfumy. Co je wyróżnia? Przede wszystkim delikatność. Żurawina i cytryna to zapachy, które idealnie nadają się dla kobiet chcących poczuć świeżość, wolność i delikatność w jednym. To przede wszystkim usposobienie wakacji, które czynią nas wolnymi i wypoczętymi. Poczujemy się po nich bardziej wypoczęte i chętne do życia. Co potrafi postawić nas na nogi bardziej, niż przepiękny, delikatny zapach, który jest kojący dla naszych nozdrzy? Zapach ten z całą pewnością przyciągnie spojrzenia wielu mężczyzn, a nam doda pewności siebie, delikatności i subtelności.

Idealnym rozwiązaniem będą również popularne wszędzie mgiełki. To własnie one pozbawione są alkoholu i nie powodują żadnych podrażnień dla naszej skóry. W dodatku są świetnym zamiennikiem perfum dla kobiet, które nie lubią ich ciężkich zapachów i pragną postawić na maksymalną lekkość i swobodę. To opcja dla osób dynamicznych, ciągle znajdujących się w ruchu i niemogących znaleźć dla siebie miejsca. Mają one w dodatku wiele właściwości kojących, nawilżających i dezodoryzujących. Jeśli więc czytając to mamy swój obraz przed oczyma, w lato 2017 powinniśmy postawić własnie na lekkie mgiełki, które dodadzą nam skrzydeł.

4.7/5 - (ilość ocen: 16)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.