Portal łączy profesjonalistów i klientów z branży Beauty & Wellness

dziewczyna

Privist to pierwszy na świecie, wspaniały portal internetowy, który łączy profesjonalistów z branży Beauty & Wellness oraz ich klientów. Portal został stworzony po to, aby klienci znacznie szybciej i łatwiej mogli znaleźć profesjonalistę z konkretnej branży, który świadczy swoje usługi w dogodnym miejscu, np. w domu klienta.

Dzięki temu, że specjaliści od urody nie muszą płacić za wynajem lokalu na swoją działalność, ceny oferowanych usług są znacznie niższe. Dzięki temu każdy klient może pozwolić sobie na inwestycję w swój wygląd. Zabiegi mogą być wykonywane w domu klienta, w domu osoby, która wykonuje zabieg, bądź w dowolnie wybranym przez strony miejscu. Ponadto, portal ten umożliwia reklamę i oferowanie swoich usług przez szereg różnego rodzaju specjalistów z branży Beauty & Wellness. Poszukiwanie klientów jeszcze nigdy nie było tak proste!

Privist daje ogromne możliwości zarówno usługodawcom, jak i klientom. Bardzo konkurencyjne ceny, niezwykle szybkie realizowanie usług, niezależni profesjonaliści, którzy mogą pracować według swoich możliwości, a także absolutna wygoda i brak pośredników to pewność sukcesu. Dzięki znacznemu obniżeniu kosztów świadczenia tego rodzaju usług, możliwym stało się również znaczne obniżenie kosztów, jakie musi ponosić klient. Wszystko to sprawia, że portal ten zyskuje coraz większą popularność i dużą liczbę zadowolonych klientów.

Wśród specjalności, jakie oferuje Privist znajdują się m. in. fryzjerstwo, makijaż, manicure, pedicure, brwi i rzęsy, depilacja, kosmetyka twarzy i ciała, a także masaż i medycyna naturalna. Tacy profesjonaliści, jak choćby stylista, trener personalny czy fotograf również posiadają bardzo ciekawą ofertę dla swoich klientów. Wszechstronność usług, jakie oferuje portal jest wprost zaskakująca, przez co wciąż zdobywa coraz większą popularność i stałą bazę klientów, którzy regularnie korzystają z usług oferowanych przez niezależnych specjalistów z różnych branż.

Ważną informacją jest, że każdy usługodawca sam wycenia swoje usługi. Dodatkowo, zawsze można jeszcze negocjować ceny usług, a tym samym zaoszczędzić jeszcze więcej. Dla bezpieczeństwa usługodawców i klientów, aby oferować i korzystać z usług należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu, podać kilka podstawowych danych jak choćby numer telefonu, które później będą przekazane specjaliście / klientowi. Dzięki temu portal Privist może zapewnić swoim użytkownikom jak największe bezpieczeństwo i wysoką jakość oferowanych na portalu usług. Dodatkowo, każdy klient ma prawo złożyć reklamację lub swoje wnioski na adres e-mail portalu. Administratorzy strony będą mieli możliwość zapoznania się z problemem i podjęcia stosownych kroków, w celu zażegnania konfliktu.

Portal internetowy Privist, dzięki tak innowacyjnemu i ciekawemu podejściu do klientów i usługodawców, wciąż zyskuje coraz większą popularność i niezwykle szybko się rozwija. Wciąż dodawane są nowe usługi i wciąż powiększa się baza klientów. Dzięki temu ten pierwszy na świecie portal, który łączy niezależnych profesjonalistów z branży Beauty & Wellness i ich klientów ma szansę stać się niezwykle trafionym pomysłem, który jest odpowiedzią na faktyczne potrzeby niezależnych usługodawców oraz klientów.

4.5/5 - (ilość ocen: 6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.