Ciekawe prezenty dla każdego taty

Ciekawe prezenty dla każdego taty

Zakup prezentu dla mężczyzny nigdy nie jest łatwy. A zakup prezentu dla taty jest koszmarem. Przez wiele lat wszelkich świąt, rocznic, imienin i urodzin pula  wód do golenia, krawatów, skarpet, szalików i spinek do rękawów dawno się wyczerpała. Teraz można czekać już tylko na natchnienie.

Stylowe prezenty dla każdego taty to najtrudniejsze z zadań. Nawet dla kogoś, kto lubi je kupować i wręczać.

Przy zakupie prezentu dla taty w pierwszej kolejności trzeba skupić uwagę właśnie na nim i zlokalizować wszelki pasje, zainteresowania, choćby cień hobby. Prezent mógłby być załącznikiem do hobby lub tzw. stylu życia.

Na pierwszy ogień można wskazać wszelkie etui na karty płatnicze. Każdy z nas ma ich wiele, są to karty płatnicze, lojalnościowe, karnety na basen czy siłownię. A że w większości rodzin to mężczyzna ma pieczę nad wydatkami, karty w jego portfelu zajmują naprawdę dużo miejsca. Dlatego doskonałym prezentem może być skórzane etui wyłącznie na karty płatnicze. Z dobrej skóry, pięknie zszyte, świadczy o dobrym guście i zamiłowaniu do ładnych przedmiotów.

Jeżeli charakter pracy taty polega na ciągłych wyjazdach i kontaktach z ludźmi, świetnym prezentem może być stylowa i elegancka torba podróżna, dostosowana oczywiście do samolotowych przepisów o wielkości bagażu podręcznego. Wiele firm specjalizuje się tylko w produkcji toreb podróżnych, wersja bardzo męska będzie doskonałym wyborem.

W tej grupie prezentów podróżnych pożądanym podarunkiem może być również specjalna torba na garnitur. Szlachetna w wyglądzie, praktyczna i gustowna. A do tego drobiazg, etui na wizytówki. Drobiazg, ale jakże pożyteczny.

Jeżeli tata ma inklinacje do używania wiecznego pióra, taki przedmiot zdecydowanie należy zaliczyć do stylowych. Ale nic na siłę, zakup nawet najpiękniejszego pióra wiecznego, nikogo nie zmusi do używania go. Prezentem zawsze cieszącym się dużym powodzeniem będzie stylowy i firmowy pasek do spodni. Tata, jak każdy mężczyzna potrzebuje ich kilku, tak jest po prostu łatwiej, a piękny skórzany pasek do garnituru czy jeansów powinien sprawić mu dużą przyjemność.

Prezentem drogim, ale wysmakowanym będzie zawsze męski sweter z kaszmiru. To doskonała i niezwykle elegancka wełna, miękka w dotyku i szlachetna. Kaszmirowy sweter, płaszcz, szalik  czy marynarka to piękny i wysmakowany prezent.

Do grupy stylowych prezentów będą należały zawsze okulary przeciwsłoneczne czy skórzane miękkie rękawiczki. Rękawiczki należą do tej grupy przedmiotów, które nieustannie się nam gubią. I nie ma to nic wspólnego z płcią. Gubienie rękawiczek jest ponad podziałami. Dlatego im więcej ich w domu tym cieplej w ręce. Jakość rękawiczek zależy oczywiście od ilości pieniędzy, jakie chcemy na nie wydać, ale rękawiczki z miękkiej dobrze wyprawionej skóry są po prostu pięknym i niezwykle pożytecznym przedmiotem.

A na końcu, gdy żadna z propozycji nie spotka się z akceptacją zawsze pozostaje piękne wydawnictwo, może limitowana seria, dobry alkohol czy płyta z ulubioną muzyką. Zostają jeszcze parasole, korkociągi czy karnety na mecze siatkarskie czy piłkarskie.

 

4.6/5 - (ilość ocen: 18)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.