Co warto kupić w Anglii – Sieciówki, Primark i Outlety

Co warto kupić w Angli - Sieciówki, Primark i Outlety

Anglia od lat należy do popularnych kierunków podróży Polaków, także ze względu na dużą liczbę rodaków pracujących w tym kraju. Wybierając się do Anglii warto jednak pomyśleć o odwiedzeniu sklepów z odzieżą, zwłaszcza tych marek, których nie można znaleźć w Polsce. Wbrew pozorom Anglia również może być uznawana za centrum mody, podobnie jak Włochy i Francja!

Moda męska najwyższej jakości

Angielscy gentelmani posiadają styl i klasę, która urzeka rzesze kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, skoro od lat modę męską kreują takie marki jak Burberry, Paul Smith czy też Hackett. Elegancja w klasycznym wydaniu i wysoka jakość produktów – właśnie z tym powinna kojarzyć się angielska moda. Jednak Anglia to nie tylko słynne płaszcze i szale w kratę marki Bruberry. Ilość marek projektujących ubrania, buty i dodatki dla mężczyzn może przyprawić o zawrót głowy!

Sieciówki na każdą kieszeń

W przypadku mody damskiej prym wiodą sieciówki, wśród których można znaleźć zarówno nieco bardziej luksusowe ubrania jak i skompletować modny outfit w przyzwoitej cenie. Fanki mody wiedzą jak trudno dostać w Polsce dobre, brytyjskie ubrania. Często można na nie natrafić jedynie w secondhandach. Która z fanek mody nie zna takich nazw jak Marks & Spencer, New Look, Topshop, Dorothy Perkins czy też Next, w którym można ubrać całą rodzinę od stóp do głów?

Primark – małe pieniądze, duży wybór

Primark to sklep, w którym można znaleźć ubrania i dodatki w bardzo niskich cenach. Już za kilka funtów można kupić sportowe buty, bieliznę czy też sukienkę. Jakość ubrań z Primarka posiada zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników, jednak niskie ceny niekoniecznie oznaczają niską jakość. W tym wypadku sporo zależy od szczęścia oraz umiejętności dostrzeżenia ubrań lepszej jakości. Będąc w Anglii koniecznie powinno się odwiedzić Primarka, zwłaszcza, że sklepów tej marki nie można znaleźć w Polsce.

Outlety z superpromocjami

Wiele znanych, brytyjskich marek można znaleźć w bardzo korzystnych cenach w brytyjskich outletach. O szpilkach od Jimmiego Choo marzy chyba każda kobieta, która oglądała „Seks w wielkim mieście”. Dzięki promocyjnym cenom w outletach możesz znaleźć markowe buty i ubrania za mniej niż połowę ceny. W przypadku znanych sieciówek oznacza to piękne sukienki i klasyczne bluzki już za kilka lub kilkanaście funtów. Niektóre panie polecają również rozejrzeć się po londyńskich secondhandach, w których także można natrafić na dobrej jakości ubrania w cenach przyprawiających o zawrót głowy.

Fanki modnych ubrań znanych marek powinny planować swoją podróż do Londynu w okresie jednej z dwóch wyprzedaży Harrodsa – posezonowe wyprzedaże za każdym razem przyciągają dziesiątki tysięcy kobiet polujących na ubrania najwyższej jakości w korzystnych cenach!

4.7/5 - (ilość ocen: 18)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.