Bulova Precisionist – niezwykle dokładny zegarek

Dokładne zegarki od zawsze przyciągały szczególną uwagę – i nic w tym dziwnego – czasomierz powinien być precyzyjny. Jeżeli chcesz posiadać możliwie najdokładniejszy zegarek to z pewnością zainteresują Cię zegarki Bulova. Firma założona w drugiej połowie XIX w., czyli złotym okresie amerykańskiego rozwoju idąc z duchem czasu dążyła do stworzenia najdoskonalszego narzędzia na świecie. Przez ten czas Bulova dokonała wielu rewolucji choćby tworząc pierwszy całkowicie elektroniczny zegarek.

Mierniki czasu i zegarki produkowane przez markę Bulova brały udział aż w 46 misjach NASA nawet podczas pierwszego spaceru po powierzchni księżyca. Doświadczenie zebrane podczas tych legendarnych wyczynów daje gwarancję, że Bulova produkuje niesłychanie dokładne zegarki. Wraz z kolekcją Bulova Precisionist, Amerykanie zaoferowali dokładność pomiaru rzędu 1 sekundy w skali roku! Dzięki temu zegarki Bulova Precisionist pozostawiają w tyle nawet kilkukrotnie droższe zegarki innych producentów.

Zegarki męskie Bulova Precisionist to dokładność w różnych wersjach stylistycznych dzięki, którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zegarek Bulova Precisionist 96B158 to klasyczna propozycja pracująca z dokładnością IX symfonii Beethovena. Odporna na zachlapania srebrna koperta na czarnym skórzanym pasku to niezwykle szykowna kompozycja. Jego bliski kuzyn Bulova 97B110 różni się nieco odważniejszą owalną kopertą w kolorze różowego złota.

W gronie dokładnych zegarków Bulova znajdziemy też obłędny męski zegarek Bulova 98B211 wyróżniający się sportowym charakterem. Umieszczony na kopercie w odcieniach eleganckiego różowego złota pierścień antyrewersyjny przypomina koło zębate. W jego wnętrzu znajduje się niezwykła tarcza pełna wskaźników sygnalizujących precyzję zegarka. Bulova 98B211 to chronograf, stąd na jego tarczy mniejsze subtarcze umożliwiające pomiar czasu z dokładnością 1/1000 s. Pasek z tworzywa sztucznego i 200m wodoszczelności to cechy, obok których nie można przejść obojętnie. Zegarek to zdecydowanie prestiżowy model wyróżniający się na tle największej oferty zegarków męskich dostępnej w autoryzowanym sklepie z zegarkami.

Dla miłośników sportowych możliwości i stalowych bransolet zegarek męski Bulova Precisionist 98B229 będzie doskonałym wyborem. Ten precyzyjny zegarek dzięki oryginalnemu designowi sprawia wrażenie prawdziwego mocarza.Solidną kopertę uzupełniają designerskie śruby. Okazały wygląd odzwierciedla możliwości zegarka. Tachometr i niezwykle precyzyjny stoper wyróżnione na tarczy kontrastowym błękitem tworzą efektowną całość sprawiającą wrażenie przemyślanej grafiki. Szafirowe szkło i wodoszczelność aż 300 metrów to z kolei cechy decydujące o wytrzymałości zegarka.

Jednym z niewielu sklepów oferujących luksusowe, precyzyjne zegarki Bulova Precisionist na polskim rynku jest sklep online ZEGAREK.NET: www.zegarek.net/zegarki/bulova/index.html

4.6/5 - (ilość ocen: 19)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.